Icon for Pikachu

Pikachu (PIKA)

DOGE tarzı başka bir şaka coini.

Bu Ne Lan?: PIKACHU (PIKA)

Dogecoin (DOGE) tarzı başka bir şaka ve eğlence coini olan Pikachu (PIKA) projesi emin olun hiçbir gelecek vaadetmiyor (aynı Dogecoin gibi). Sadece ve sadece eğlencesine çıkarılmış bir coin olan Pikachu hakkında sadece tek bir ilginç özellik var.

Coin piyasaya sürüldükten hemen sonra %25 hacmi Ethereum (ETH) kurucusu Vitarin Buterin'in hesabına aktarıldı. Diğer %25'i başka bir kurucusuna gönderilirken, geri kalan %50'si de Uniswap sistemine kitlendi.

PIKACHU (PIKA) 17 Nisan 2021 tarihi itibariyle Uniswap borsasında cehennemin dibinden ($0.00000042) seviyesinden listeleniyor.

26 Nisan 2021 tarihinde yayınlandı.

Diğer Yazılar

Icon for NEO

NEO (NEO)

NEO: Ethereum'un Çinli İkizi

Cennet Mahallesi dizisinde Ferhat'ı baştan aşağıya ayakkabı boyasıyla boyayıp iyi bir futbolcu diye Fenerbahçe'ye sattıkları bölümü hatırlar mısınız? Hatırlamadıysanız acil yatırımlardan uzaklaşıp

Devamını Oku
Icon for EOSIO

EOSIO (EOS)

Tam Olarak Ne Oluyor Bu EOSIO (EOS)?

Kripto paralar üzerinden bir uygulama geliştirmek istiyorsunuz. Sıfırdan bir ekosistem veya kodlama dili yazacak ne vaktiniz var ne paranız. O zaman halihazırda kullanılan ekosistemlerden birinin üzerinde bu programı yazmanız ve işletmeniz gerekiyor. EOS da tam olarak bu hizmeti veriyor.

Devamını Oku
Icon for THETA

THETA (THETA)

Twitch'in Yeni Rakibi: THETA

Zayıf ağ bağlantıları, merkeziyetli sistemler ve yüksek maliyetler, video akış platformlarının en büyük problemlerinden. Danışmanlığını YouTube kurucuları ve Twitch kurucularının yaptığı yeni canlı yayın platformu projesi THETA ise, bu ortamı blokzincire taşıyarak problemlere çözüm olma amacı güdüyor.

Devamını Oku